Замовляйте лід власного виробництва

Лід, що виготовляється, має однорідну структуру, правильну форму та чіткі розміри. Розумне поєднання двох доступних технологій – технології поглиненого тепла плоскої плити і циркуляції тепла при дробленні льоду – дозволяє виготовити екологічно чистий і якісний лід, який має великий попит по всьому світу. Вироблюваний нами лід широко використовується в готелях, ресторанах, барах, бістро й, у багатьох інших закладах харчової галузі.

Лід Cube Ice 10 кг

220 грн

Cube Ice

Cube Ice – це кубики льоду великого розміру, виготовлені вручну з природної джерельної води, які відмінно виглядають у будь-якому напої і прекрасно справляються з його охолодженням.
Для замовлення спеціальних розмірів звертайтеся до кол–центру.

* Ціни вказані за умови замовлення від 30 кг.

Артикул: Невідомо Категорії: ,

Лід Gourmet Ice 10 кг

200 грн

Cube Ice

Харчовий лід Gourmet має форму конуса, що відрізняється кристальною чистотою та прозорістю. Внаслідок високої щільності, конусний лід повільно тане, а завдяки унікальній формі – швидко та рівномірно охолоджує напої, не розбавляючи їх.

* Ціни вказані за умови замовлення від 30 кг.

Артикул: 10000000115 Категорії: ,

Лід Nugget Ice 10 кг

180 грн

Cube Ice

Nugget Ice – це гранульований лід діаметром 8 мм. Ідеально підходить для коктейлів, смузі, шейків. Однакова форма кожної гранули справляє враження при подачі вишуканих коктейлів.

* Ціни вказані за умови замовлення від 30 кг.

Артикул: 10000000116 Категорії: ,

Лід Tube Ice 10 кг

180 грн

Cube Ice

Харчовий лід Tube Ice має циліндричну форму, діаметром 28 мм. Циліндрична форма ідеально підходить для приготування будь-яких алкогольних, безалкогольних коктейлів та лимонадів. Завдяки своїй формі, лід повністю заповнює стакан та швидко охолоджує напій.

* Ціни вказані за умови замовлення від 30 кг.

Артикул: 10000000057 Категорії: ,

Лід Dice Ice 10 кг

180 грн

Cube Ice

Крижаний шестигранний кубик Dice швидко охолоджує будь-який напій завдяки збільшеній контактній поверхні.
Такий кубик підходить для скляних келихів будь-яких форм і розмірів. Вертикальний випарник дозволяє досягти високої продуктивності при розумних експлуатаційних витратах.

* Ціни вказані за умови замовлення від 30 кг.

Артикул: 10000000114 Категорії: ,

Лід Ice Ball 55 мм 12 шт

120 грн

Cube Ice

Ice Ball мають ідеально круглу форму, прозорі й використовуються для нестандартної подачі напоїв у ресторанах, барах, на заходах.
Заздалегідь заготовлений крижаний куб обрізується до кулястої форми розміром 55 мм.

Артикул: 10000000108 Категорії: ,

Лід Crush Ice 10 кг

160 грн

Cube Ice

Колотий лід виготовляється з великих глиб льоду. В результаті переробки фракція льоду стає 2-4 грами. Форма льоду має природний вигляд нестандартної форми, а відсутність стружки дає змогу отримати Crush вищої якості без злипання.

* Ціни вказані за умови замовлення від 30 кг.

Артикул: 10000000146 Категорії: ,

Лід Ice Shot 12 шт

100 грн

Cube Ice

Льодяна чарка виготовлена для ефектної подачі напоїв. Крім того, що напій відразу охолоджується, він ще справляє враження на компанію та гостей Вашого закладу!

Артикул: 10000000088 Категорії: ,

Лід Cube Ice Flower 5/5/5 9 шт

540 грн

Cube Ice

Заморожені куби розміром 5см *5см *5см з квітами ідеально прикрасять вишукані коктейлі та справлять враження на Ваших гостей.
Для виготовлення спеціальних розмірів та спецзамовлень звертайтеся в кол-центр.

Артикул: 10000000155 Категорії: ,

Лід Tube Ice 2 кг

50 грн

Cube Ice

Харчовий лід Tube Ice має циліндричну форму, діаметром 28 мм. Він ідеально підходить для всіх напоїв, а невелике паковання зручне для зберігання льоду в домашніх умовах.

Артикул: 10000000081 Категорії: ,

Сухий лід Dry Ice 16мм 1 кг

130 грн


*Мінімальне замовлення 4 кг 

Гранульований сухий лід 16 мм використовується для ефектної подачі страв та напоїв, для створення туману, зберігання та перевезення продуктів харчуваня.

Артикул: 10000000113 Категорії: ,

Ви керуєте рестораном і потребуєте постійної поставки льоду? А може, ви організовуєте захід, де лід стане головною атракцією вечора? Не соромтеся звертатися до компанії Ice-Cube! Виробляємо кубики льоду та блоки льоду .

Ми виробляємо харчовий лід і продаємо його в зручній упаковці ресторанам, магазинам і компаніям, які організовують заходи. Продукція, яку ми виробляємо, ідеально підходить для напоїв і коктейлів. Завдяки використаній технології наш лід не має смаку та запаху, тому він не розбавляє напої, і ви можете насолоджуватися їхнім справжнім смаком. Ми також пропонуємо надзвичайно ефектні склянки для льоду , які прикрасять будь-яку вечірку.

Кубики льоду Київ

Компанія Ice-Cube є лідером на ринку виробництва кубиків льоду у Києві та околицях. Їхні продукти, такі як лід кубиками та подрібнений лід, не тільки високоякісні, але й естетично привабливі. Компанія зосереджується на професійному обслуговуванні клієнтів, забезпечуючи швидку та ефективну доставку, навіть у той самий день.

Ice-Cube – хто це?

У сфері громадського харчування, якість і надійність доставки продукту має вирішальне значення. Ice-Cube усвідомлює це, тому інвестує в найкраще обладнання та технології, щоб забезпечити своїх клієнтів високоякісним льодом і послугами.

Де можна купити кубики льоду?

Ice-Cube пропонує свої продукти та послуги за доступною ціною, що приваблює клієнтів із різних галузей та секторів. Кубики льоду та подрібнений лід використовуються в ресторанах, барах, кафе, готелях, клубах та багатьох інших місцях, де важливе швидке та ефективне охолодження напоїв.

Подрібнений лід

Підсумовуючи, Ice-Cube – компанія з багаторічним досвідом, яка спеціалізується на виробництві високоякісного льоду для закладів громадського харчування. Їхня продукція та послуги доступні у Києві та околицях, а професійне обслуговування та швидка доставка є гарантією задоволеності клієнтів.

Кошик