Вода та лід Ice-Cube

Чиста вода – здорова людина!

Виробничі потужності нашої компанії з виготовлення харчового льоду (до 20 тонн на добу) і об'єм морозильних складів (більше 250 тонн) у сукупності гарантують забезпечення потреб у харчовому льоду у будь-яку пору року по всій території України.

Вироблений нами харчовий лід – повністю сертифікований і високоякісний продукт, який робиться в строгій відповідності з ТУ У 11.0-39990585-001:2016 державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Лід, що виготовляється, має однорідну структуру, правильну форму та чіткі розміри. Розумне поєднання двох доступних технологій – технології поглиненого тепла плоскої плити і циркуляції тепла при дробленні льоду дозволяє виготовити екологічно чистий і якісний лід, який має великий попит у всьому світі. Вироблюваний нами лід широко використовується в готелях, ресторанах, барах, бістро, й у багатьох інших закладах харчової галузі.

Фільтри попереднього очищення води. Вода очищається на установці зворотного осмосу, де відбувається глибоке очищення на молекулярному рівні – затримуються всілякі забруднення, органічні, токсичні речовини, важкі метали, радіоактивні речовини, бактерії та віруси. У результаті забезпечується гарантоване очищення води від будь-яких забруднень. Після очищення вода мінералізується високоякісними харчовими мінералами. Таким чином, ми гарантуємо виробництво корисної питної води.

Переваги Ice Cube

Гарантія якості води підтверджена сертифікатами.

Професійне виробництво в спеціально обладнаному приміщенні для харчової продукції.

Правильний мінеральний склад води, підібраний нашими технологами.

Доставлення льоду в спеціальних рефрижераторних автомобілях з температурою – 15°С, що гарантує збереження продукції.

Зручне доставлення з самого ранку до пізнього вечора.

Більше 5 років досвіду в індустрії льоду і води.

Що про нас кажуть клієнти

Кошик