Лід
Відмінно виглядають у будь-якому напої і прекрасно справляються з його охолодженням.
Наш кращий продукт, "Cube Ice" - це кубики льоду великого розміру, приготовані в ручну з природної джерельної води, які ідеально підходять для відмінних напоїв

*Ціни вказані при умови замовлення від 30 кг .
"Cube Ice"
Виготовляються розміри:
4/4/11
4/4/14
4/4/8
5/5/5
5/5/7
Для замовлення спеціальних розмірів звертайтесь до колл центру.
Лід
Такий вид льоду чудово підходить для будь-яких алкогольних і безалкогольних напоїв, дозволяючи зберегти їх смак і насиченість.
Харчовий лід Gourmet має форму конуса, відрізняється кристальною чистотою і прозорістю. Конусний лід повільно тане за рахунок високої щільності, а завдяки унікальній формі швидко і рівномірно охолоджує напої, не розбавляючи їх.

*Ціни вказані при умови замовлення від 30 кг .
"Gourmet Ice"
Лід
Гранули з коленого льоду ідеально підходять для приготування смузи, соків і коктейлів. Или чом би не використати для охолодження їжі або питва?
Справте враження на друзів, додаючи їх в коктейлі, змішуючи в смузи і роблячи молочні коктейлі.

*Ціни вказані при умови замовлення від 30 кг .
"Nugget Ice"
Лід "Dice Ice"
Крижаний шестигранний кубик "Dice" швидко і чудово охолоджує будь-який напій завдяки збільшеній контактній поверхні.
Такий кубик годиться для скляних келихів будь-яких форм і розмірів. Вертикальний випарник дозволяє досягти високої продуктивності при розумних експлуатаційних витратах.

*Ціни вказані при умови замовлення від 30 кг .
Лід "Dry Ice"
Наповнити навколишній світ спецефектами досить просто - купити сухий лід з доставкою в те місце, яке хочете зробити набагато ефектніше!
Гранульований, сухий лід, робить подання коктейлів і блюд незвичайним і привертаючим увагу. Сфера застосування льоду надзвичайно широка - від барной стойки, до театральної сцени і обмежена лише Вашою фантазією.
Лід
Ice Ball мають ідеально круглу форму, прозорі і використовуються для нестандартного подання напоїв в ресторанах, барах, на заходах.
Ice Ball - унікальна форма харчового льоду для охолодження напоїв. Заздалегідь заготовлений крижаний куб обрізується до кулястої форми.
"Ice Ball"
Залиште ваші контакти
І наш менеджер зв'яжеться з вами